Máte už PPC reklamu a nie je efektívna? Alebo si netrúfate sami navštíviť Google Adwords a takú reklamu nastaviť?

 

Viete však, že dnes tisíce ľudí prichádza denne na Google, aby tam našli produkt alebo službu, ktorá by rýchlo vyriešila ich problém. Buďte tam. A hneď medzi prvými, ktorí im to ponúknu. Ako na to?

 

Ponúkame vám
  • nastavenie a mesačnú optimalizáciu kampaní vo vyhľadávaní Google na kľúčové slová relevantné k vášmu podnikaniu
  • tvorbu reklám a ich neustále testovanie a vylepšovanie
  • mesačný reporting výsledkov a vždy nové návrhy na vylepšenie
  • nastavenie potrebných meraní – od teraz už budete vedieť, koľko návštevníkov vašej stránky kliká na vaše telefónne číslo, e-mail, jednotlivé podstránky…
  • analýzu kampaní konkurencie
  • odporúčania na vylepšenie stránky vhodnej na PPC reklamu – aby lepšie predávala 🙂
Potrebujete zvýšiť povedomie o vašich produktoch alebo službách? Je to jednoduché, vyberiete si cielenie, bannerové reklamy a už zajtra ich môžu vidieť vaši relevantní potenciálni zákazníci. Vieme ako na to, bannerové reklamy v obsahovej sieti (stránky ako SME, Topky, Bazoš a tisíce iných). Obráťte sa na nás.
Viete, že môžete návštevníkom, ktorí už boli na vašom webe, ale nenakúpili, ukazovať na rôznych iných weboch vašu bannerovú reklamu? A to všetko vďaka remarketingovým kampaniam, ktoré sú každodennou súčasťou našej práce a častokrát aj zlatou baňou e-shopov :).
Pri kampaniach kladieme dôraz na orientáciu na výsledky. Robíme kampane, ktoré zarábajú a neprerábajú. Pracujeme s dátami a každé naše rozhodnutie je podložené číslami.
A to všetko už od 150 eur mesačne. Kontaktujte nás!